Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? A szamitogepeme...

Mit csinaljak? A szamitogepemen a gombok onallo eletet elnek. Ha benyomom a, , g, , betut, akkor, , eg-t, , ir ki, ha a, , p, , -t, akkor, , psy-t. Stb. ujrainditottam, de a jelszavamat sem tudom beirni.

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a hiba akkor jött elő amikor víz érte a billentyűzetem.Ha nem javul 3 nap alatt,akkor az kuka lesz.Nem érte víz?Szerintem zárlatos lesz.
2015. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni az elsőt, nekem is akkor volt ilyen, amikor folyadék ment bele. Akkor kiszárítottuk, egy darabig jól működött, később kezdett ilyeneket csinálni. Valószínűleg vehetsz új billentyűzetet.
2015. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) es ha laptop? Javitohoz vigyem?
2015. szept. 26. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha laptop, az neccesebb, mert nemcsak a billentyűzetbe mehetett víz :( Elviheted javíttatni, egy próbát megér.
2015. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!