Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alvó állapotban a futó program...

Alvó állapotban a futó programok működnek laptopon?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy laptopon, alvó üzemmódban, az internetről való letöltés folytatódik-e vagy a szüneteltetésre kerül, esetleg megszakad?


Ha ez számít, zsír új a laptop, két hetes.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 21. 21:51
1 2
 11/12 savanyújóska ***** válasza:
Így van, Win+L lesz a megoldás, akkor a programjaid (így a letöltés) ugyanúgy futnak. A sessionös válasz lényege, hogy ha megszakítod a letöltést, nem rajtad múlik, hogy tudod-e folytatni, hanem a szerveren.
2015. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a Win+L billentyűkombinációs megoldást már én is olvastam tegnap este más oldalon, ki is próbáltam, de a letöltés megszakadt, viszont most megint kipróbáltam és nem szünetelt, illetve nem is szakadt meg.

Szóval úgy néz ki ez menni fog.


Köszönöm a válaszokat és a segítséget mindenkinek. :)

2015. szept. 22. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!