Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik az OpenRails...

Matee1999 kérdése:

Miért nem működik az OpenRails-em? (laggol és lefagy)

Figyelt kérdés
Megnyitom és csak a hangok vannak, az egész le van fagyva, csak a nézeteket tudom változtatni. Megnéztem, minden dologgal rendelkezik a gépem amit az OpenRails kíván. Ráadásul a Microsoft.NET Framwork-ből még nagyobb verzióm is van (ha ez a baj, szóljatok). Ha bármi tippetek van ezzel kapcsolatban, légyszíves válaszoljatok! Előre is köszi! (Illetve van-e köze a Pixel Shadernek az OpenRails-hez?)

2015. szept. 21. 19:22
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ugyanez volt a hibája de nekem azt mondták hogy gyenge a gépem és azért csinálja ezt. Ugyhogy letöröltem és most az alap TS-sel játszom:)

(Ha akarok tudok pályákat küldeni (Alföld7/Balaton-Dél\Észak/1-es fővonal))

2016. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is csinálja ezt. Például Villány-Pécs vonalon Pécs előtt "belefagy" De nem mutatja a hibát. Mit csináljak? Engem már nagyon zavar.
2018. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!