Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt miert csinalja a telefonom?

Ezt miert csinalja a telefonom?

Figyelt kérdés

Windowsphonoeom van,néha bead olyat,a Vodafone weblapjan,hogy elfogyott a mobilforgalmam,pedig nincs is mobilnetem,meg amugy is wifirol vagyok fenn.

ez most a telóm,a net,vagy a Vodafone hibája?



2015. szept. 19. 22:49
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Valószínűleg az előfizetésedhez tartozik mobilnet is, és az fogyott el

Ahányszor a wifi lekapcsol a mobilnetet használja

A Voda arról értesít, hogy a mobilneted elfogyott, bár érdekes, hogy wifire lépve is ezt adja be


Bár nem udom mi az igaz belőle, de WP-nél hallottam, hogy wifire fellépve is használja a mobilnetet, ha nem tiltod le a készülék beállításai alatt

2015. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feltoltokartyas vagyok,egyaltalan nincs mobilnetem.ha a wifit kinyomom,akkor tenyleg behozza (reszben jogosan),de nem ertem,hogy sose volt mobilnetem es megis ezt irja ki.
2015. szept. 20. 09:33
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:

Akkor valószínű rád akarnak sózni valamit hogy "vegyélmármobilnetet"


Próbáld meg, hogy a beállításokban letiltod a mobil adatkapcsolatot, ilyenkor ténylegesen csak wifivel tud felmászni a netre

2015. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi,én is erre gondoltam! De ha pl takarékos üzemmódban vagyok,akármilyen weblapra akarok kattintani,ezt a fos oldalt hozza be,es rohadt idegesítő...

[link]

2015. szept. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!