Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha az ebay-en...

Mit tehetek, ha az ebay-en rendelt terméket visszeküldtem, de a Hong Kong-i címzett nem vette át?

Figyelt kérdés
A visszatérítést már elindítottam és felvittem, hogy postázva lett a termék, de most itt áll a történet.

2015. szept. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt teheted, hogy maskor nem veszel semmit Kinabol, illetve csak olyat veszel, ami olcso es nem kell visszakuldeni, ha valami baj van vele.


Ajanlva adtad fel? Le tudod kovetni a posta oldalan hogy a cucc megerkezett?

2015. szept. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nem is szoktam drága dolgokat vásárolni kínából, és most sem állt szándékomban, de az áru helyeként anglia volt feltüntetve, meg is lepődtem, amikor kínából jött a csomag. Ez önmagában is furcsa. Visszaküldtem. Ajánlva, de azt írja "utánküldve". De közben jeleztem ezt az e-baynek...remélem a javamra döntenek.
2015. szept. 24. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ebay fele ezt is kozold feltetlen, hgy Angliabol vartad a csomagot es Kinabol jott.

En is jelentettem mar par eladot az eBaynek, mert a keresesnel direkt kijelolom, hogy xy orszagban keressen es az eladok hazudnak es azt irjak, persze xy orszagbol jon a cucc, de ha megnezed a lapjukat latod, hogy Kinaban elnek. Csalnak, hogy tobb vasarlohoz eljusson a listazasuk, de ez szabalytalan es az ebay ezeket tiltja, de nem lehet naponta tobbmilliot ellenorizni. Mindenesetre ird meg az ebaynek, hogy teged atvertek.

2015. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!