Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 alatt nem megy a...

Windows 10 alatt nem megy a hang! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta Frissítettem Win 8.1 Pro 32 bit-es verzióról Win 10 Pro 32 bites verzióra azóta nem megy a hang! Egyik ismerősömmel feltelepítettünk egy Relatek Audio HD drivert de az csak úgy megy,hogy feltelepítem és akkor megy a hang de ha a gépet lepapcsolom és újra bekapcsolom akkor megint nincs hang és kezdhetem előről a telpítést. Ezután azt találtuk ki hogy a Driver Booster-t feltelepítjük de az azt írta hogy: Congratulations! All drivers are up-to-date! ezért ez se ment!


Valaki tud segíteni?? Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 7. 20:29
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Eszközkezelőben felkiáltójeles az audioeszköz?


Lejátszóeszközöknél ha egynél több szerepel, akkor melyik az alapértelmezett?

2015. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem felkiáltójeles és csak 1 van és az az alapértelmezett
2015. szept. 8. 17:47
 3/3 anonim válasza:
Nálam Windows 10 Education fut és nem találkoztam ilyen jellegű gép lázadásba. A windows 10 állítólag csak eredeti programokat enged, ha krekkelt akkor törli. Sokan már szídják emiatt. Mástem privátban linkelem az én Realtek Audio driverem, ha gondolod, csak írj rám privátban ha érdekel. Még régen kiírtam egy cd-re, mert sokáig nem volt netem és ugyan ezt a drivert nem tláltam meg, más meg nem működött.
2015. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!