Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 7 kiadta a windows...

A windows 7 kiadta a windows 10 frissitési leherőséget, de érdemes telepiteni?

Figyelt kérdés

A windows 10 utmutató azt irja hogy ha windows 7 ről frissitek a 10 esre akkor kell refisztrálnom és nem demo verzio vagy rc ami még rég volt a wi dows 7 nél , és 3giga csak a frissités.

De ha megvenném boltba 30-40 ezerért az miben külömbözik az ingyenes letöltherő változatól?

A letölthető változat nem fog kérni licensz kódot hogy teljes verzios legyen?

Vagy nem fog elsötétedni bizonyos nap után anno mikor még a windows 7 nek le lehetet tölteni a demo változatát?

És ami fontos hogy ha frissitem a windows 10 et akkor magyar nyelvü lesz vagy angol lesz de magyarositást külön lekel majd tölteni hozzá?

És a másik hogy ha pc játékokal játszom amik vista , windows7 re készültek azzok a játékok fognak mennni a 10 es windows on is vagy proframom , alkalmazásokal milesz a helyzet amiket a windows 7 en használtam?


2015. szept. 4. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van legális Windows 7-ed (vagy 8-ad), akkor ténylegesen ingyenesen upgradelhetsz Win 10-re.

Semmi különbség eközött az upgrade és a botlban megvásárolható között (csak annyi, hogy kell rendelkezzél Win7-tel, épp ezért ingyenes)

Nem demo. Ez az ingyenes upgrade lehetőség 1 évig van csak. (a megjelenéstől számitva)

2015. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Frissíthetsz, teljes verzió, nem sötétül el, magyar lesz, nem kér kódot, menni fognak rajta a dolgok.
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor még felesleges megvenni számitógép boltban?

Ha lejár az 1 év akkor már torrentrőlsem lehet letölteni és hozzá chreckel?

2015. szept. 4. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vennéd meg? Azoknak kell megvenni, akiknek nincs se windows 7 se windows 8 a tulajdonukban. A kérdés alapján neked van, szóval frissítsd. Azt nem lehet tudni hogy 1 év múlva mi lesz, de addig számodra semmi értelme megvenni.

De, torrentről mindig is le lehet majd szedni crack-el. De nem teljesen értelek, akkor most meg szoktad venni vagy le szoktad tölteni az oprendszereidet?

2015. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csakmert most még megvagyok elégedve a windows 7 el a 8 az nem tetszik de a windows 7 is ugyanaz lesz mint a windows 8 vagy a 8.1 es?

Akkor csak azzoknak kell érte fizetni akiknek régebbi windowsa van az xp vagy a vista ?

És akkor semmi kompatibilis hiba nem lesz amik windows 7 re vagy vistára vannak irva ugyanugy fog menni windows 10 en is?

Régebben volt olyan hogy voltegy régi pc játékom de mikor a windows 7 et telepitettem akkor nem volt jó a játék vagy sok driver nem volt jó de akkor ilyen nem lesz ?

2015. szept. 4. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami Win7-en megy, az nagy valószinűséggel 10-en is fog menni, ugyanigy a hardverek.

Mivel volt gondod régebben? Vistá ment, de Win7-en nem sztem ez nem volt olyan általános, ott is kb minden ment 7-en, ami Vistán... inkább az XP és Vista váltásnál volt a gond.


1 évig ingyen frissithetsz (és akkor megmarad neked korlátlanul, legálisan), ha addig nem teszed meg a frissitest, akkor bukod ezt az ajánlatot és ugynúgy meg kell venned, mintha nem rendelkeznél 7-tel vagy 8-cal.

Ezek a legális utan, de torrentről persze bármikor le lehet tölteni és aktiválni illegálisan.

2015. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ha frissitem a uj windows 10 et akkor ugyanugy lesz 32 és 64 bit es változat?

Ugy is telepithetem hogy letöltöm a windows 10 telepitőt egy bizonyos oldalról és ki írom dvd lemezre but lemezként vagy csak aawindows 7 ről tudom telepiteni?

A winchesteről mennyi helyet foglal mongyuk a 64bit es változat?

Magyarositásal akkor nem kell bajlodni ahogy feltelepült mgyarul jelenek meg a menük mint pl : vezérlőpult , program ikonok , internet explorer ?

Ha 8gb ramal akkarom hasznâlni akkor elég a 32 bit es vagy akkor már a 64 bit es kell , csakmert most aawindows 7 nél 4gb ramot használok és ha hozzárakom a másik 4gb ramot akkor vagy kék hallál kapok vagy nem tölt be a windows de amugy 32 bites verzio van a gépemen de ha windows 10 et telepitem akkor ott is ez lesz?

Az ki irta nekem a utmutató hogy kompatibilis a gépemel a uj windows , de regisztálni mért kell?

Ha megadok egy hotmailcimet az jolesz?

2015. szept. 4. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

attól függ milyen verziód van neked

letöltheted, de ha frissítettél, akkor nem kell aktiválni

semmi nélkül kb 20 gigát foglal el a 64 bites, a 32 bites pedig 16-ot, de én ajánlok 60 gigás partíciót

ha frissíted akkor legyen 20 giga szabad hely

nem kell bajlódni, magyar lesz teljesen ha a win7-ed is magyar

a 32 bites csak 4 gb ramot és vramot tud kezelni, ezért 8 gb ramhoz a 64 bites kell

azért kell regelni, hogy értesítsen mikor telepítheted

minden M$ fiók jó hozzá

2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!