Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Crysis warhead) paul dll...

(Crysis warhead) paul dll berak bin32-be, utána indításnál csak hiányzik a dll. mért nem indul?

Figyelt kérdés
ugyan így jártam a stalker call of pripyattal.ott valami xrcore dll szopatott. erre a dll szarokra nincs megoldás ?
2010. márc. 11. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd be a gugliba a dll-eket nevét, le tudod tölteni. Ha emlékezetem nem csal nekem is volt xrcore.dll gondom, de le tudtam tölteni, és utána megoldódott a gond.
2010. márc. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, de nem a letöltéssel van a gond. mind a két gaméba bevannak illesztve a dll-ek ahova kell, de indításnál mintha be se raktam volna,ugyan úgy hiányolja. (szét bAsz!!)
2010. márc. 11. 02:01
 3/4 anonim ***** válasza:
c:\windows\system32 mappába tedd őket.
2010. márc. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.aszt hittem jó lesz de nem ugyan úgy eszt írja: failed to load the game dll .de ami nekem szemet szúr, hogy crackelésnél az exe file kis ikonja fehér alapon tetején kék csíkkal van. ez így jó? komolyan mondom visszatérek az xp-re.
2010. márc. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!