Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Blu-rayben megveszem a...

Ha Blu-rayben megveszem a Furyt (Harag), akkor WoT-ban megkapom a Fury tankot?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék, mivel nagy rajongója vagyok a filmnek, és azt hallottam, így is meg lehet szerezni a tankot, és ez kapóra jönne, mert októberben lekéstem.

2015. aug. 27. 23:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Most már nem lehet megszerezni. Amikor megjelent a film, akkor lehetett wot.eu prém shopban megvenni.
2015. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de reménykedtem hogy még így tudok szerezni. E-bayen is volt, de már elkelt (mármint a tank kódja). Most folyamatosan a WG nek írok hogy hozzák vissza.
2015. aug. 29. 15:34
 3/11 anonim válasza:

1 emberke kedvéért nem fogják visszahozni. Csináld meg a M4A3E8-at, az ugyan az a tank, csak nem Fury a neve.

Ha meg azért akarnád megvenni, mert pénzt keresel vele...akkor felejsd el azt. Nem kap kredit bónuszt. De azért sok szerencsét kívánok a staff-os dologgal :)

2015. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de amint a topicokat olvasgattam, nem én lennèk az egyetlen akinek kéne, hátha a film 1. évfordulójára visszahozzák. Meghát igen, ha nem jön össze, akkor még ott van a sima "easy eight", a biztonság kedvéért már el is kezdtem azt a vonalat. De hogy érted hogy nem ad kredit bónuszt? Nem minden prémes járgány ad?
2015. aug. 29. 23:08
 5/11 anonim válasza:

Igen, úgy értem ahogy leírtad. A kampány küldetésből származó jutalom tankok sem kaptak kredit bónuszt. Nemrég lett meg nekem is a T28 HTC de általában 1500-2000 sebzésnél is -5000 kredit a lőszerek miatt, és alapból is maximum 10.000 kapok amiből lejön még minden.

Jobban jársz szerintem, ha megcsinálod az E8-at. (bár nekem az E2 jobban bejön, a páncélja miatt :D)

2015. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja a Jumbo is jó :D most közöttük hezitálok. Bár nem hiszem hogy a Fury-t visszahozzák, lehet benevezek egy Rudy(T-34-85)-ra.
2015. aug. 30. 14:54
 7/11 anonim válasza:

Akkor azzal siess :D

ha gondolod keress meg valamikor: Danni0118 [H-R-G]

2015. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Báár én ilyen tankokra nem palyaznek be. Ugyan azt tudja mint a normal tank, csak penzert. :D csak arra jok, hogy "dicsekedj" veluk :D de ha nagyon be akarod magad.fizetni, akkoregy.Type-59G vegyel. CSAK 225k gold. :D 200% kredit es xp hozama van :D EU szerveren 7 embernek van ilyen
2015. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
WOW erről a tankról még nem is hallottam. Max arra kéne a prém tank hogy farmoljak vele. De köszi a segítséget majd rádnézek WwoTon :)
2015. aug. 31. 09:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, WoTon :d
2015. aug. 31. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!