Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan módosíthatom a sáv színét?

Hogyan módosíthatom a sáv színét?

Figyelt kérdés
(ahol van az x meg a program neve) windows 10-ben mert teljesen beleolvad a programba és azt más színűre szeretném. Meg talán még az X-et meg egyebeket kisebbre mert azt is nagynak vélem. Válaszokat előre is köszönök!

2015. aug. 27. 15:16
 1/4 anonim válasza:

Eredetileg nem lehetséges MÉG, de megoldható.

Link: www.howtogeek.com/222831/how-to-get-colored-window-title-bars-on-windows-10-instead-of-white/

2015. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az x gomb kicsinyítéséhez erre lesz szükség

Link: [link]

2015. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 6. 10:47
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy hallottam hogy decemberben kijött egy "big update" amiben már benne van ez a funkció, de nekem nincs... valamint még az altgr + v kombináció sem működik, de ahogy láttam, nemcsak nekem, hanem elég sokaknak... pluszban nekem világítós egerem van (nem az érzékelője hanem a logo) naés ha kikapcsolom a gépet akkor is világít. Windows 7ben ez még nem volt ahogy az altgr v hiba sem... Valaki segítene??
2016. jan. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!