Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezt photoshopba...

Hogyan kellene ezt photoshopban megoldani? Valaki meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés

Egy telefonkagylót kellene a kezébe 'illeszteni', a tányér helyére pedig magát a telefont kellene tenni.. (ilyen tárcsásra gondoltam, ami régi).

Hatalmas nagy segítséget jelentene!

[link]


2010. márc. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg tudom csinálni, de most nincs időm sajna! Elég időigényes, ha jó munkát akarsz! Nem nehéz, de érdemes odafigyelni! Kis kreativitás kell!
2010. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ráér végül is, nem sürgős..csak legyen kész egyszer. :)

2010. márc. 10. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az előző válaszoló vagyok.


Tényleg nem egyszerű, az alapkép elég alacsony felbontású, és nehéz találni megfelelő állású telefont is. :S

Összehoztam valamit: [link]


Szerintem a kagyló része egész jó, a készülék talán annyira nem. Zsinórja sincs, de az pótolható. Ha tovább akarod szerkeszteni, odaadom a psd fájlt is. (vagy ha tudsz jobb telefont, megpróbálom azt berakni)

2010. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egész jól sikerült! Még lehetne rárakni olyan szűrőt ami kicsit elhomályosítja és akkor jobban illene a háttérbe! De egyébként nagyon fasza lett! Grat
2010. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:35, f*sza lett. Szerintem kellene egy kis feather a kivágáskor, meg minimális blur, hogy jobban illeszkedjen, de sajnos nekem sincs most időm rá.
2010. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi az elismerést, és főleg a tippeket!

Itt egy új kép, kapott egy kis elmosást, bár a telefont még mindig idegennek érzem. [link]


A feathert legközelebb használom, most nem tudtam mindenre figyelni. De annak is örülök, hogy végre sikerült rávenni magam a rétegmaszkolásra. Féltem tőle, de jobb így az élet! (H)

2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs, ez a jó kép: [link]
2010. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nahát, köszönöm, örök hálám!

Egyébként egy barátnőmnek lesz, aki teljesen oda van ezért a színészért, meg a Becstelen brigantykban játszott karakteréért, szóval úgy akarom, hogy egyik oldalra ez a kép, a másik oldalra pedig a barátnőmről egy, amin épp telefonál, tehát olyan lesz, mintha egymással beszélnének. : D

2010. márc. 11. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Örülök, hogy segíthettem :)
2010. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!