Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon halk a mikrofonom...

Nagyon halk a mikrofonom Windiws 10 alatt, mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A gépemet kb fél hónapja frissítettem Windiws 10-re és azóta nagyon halk a mikrofonom minden esetben de a legdurvább amikor skype-on beszélek, a másik fén egyáltalán nem hall csak ha a számba rakom a mikrofont.

De máshol is nagyon halk, pl ha videót veszek fel akkor is éppenhogy lehet hallani egy kis háttérzajnak tűnő vmit(ez a hangom akar lennei).

Már megpróbáltam újratenni a drivert(ami nem sima realtech, mivel dell gépről van szó vmi teljessen más felülettel rendelkezik és Dell audio a neve)

Kipróbáltam több mikrofont (szám szerint 4 db-t) mindeggyik ugyan ezt csinálta.

Maximális felvételi hangerőre állítottam a mikrofont és a lehető legnagyobb erősítést tettem rá de csak még rosszabb lett. De a leg furább hogy windows 7 nél még csak hasonló sem volt, csak azóta áll fen a probléma mióta win 10 van a gépen!

Valaki tudna segíteni? Mi okozhatja? Hogy lehetne megoldani?



2015. aug. 21. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is mióta Windows 10 van a Lenovomon. Nem csak nálad van ez a hiba.
2015. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!