Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit szerettek ennyire a...

Mit szerettek ennyire a metin2-ben és mit a minecraftban?

Figyelt kérdés
Nekem egyáltalán nem tetszik egyik se inkább assasin creed vagy fifa,pes

2015. aug. 20. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Rossz kategória, de válaszolok:


Régen szerettem Metin2-zni, nagyon sokat metin-eztem 2-3 ezer óra... összesen a privátszervereken, de legtöbbet PUMT-n.


Igazából, nem is a játék miatt játszottam, hanem az interneten megismert barátok miatt, mert nagyon jól eltudtunk beszélgetni, hülyéskedni... de 3 éve volt, hogy utoljára játszottam.


Minecraftozni, pedig csak egyik haverommal játszok saját szerveren, amikor átjön hozzánk és hozza a laptopját.

Ketten jó játszani, építgetni, de soha nem mennék magamtól szerverekre, már csak a "közösség" miatt sem.

2015. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

metin2:


rengeteget játszottam haverokkal, imádtuk, haverom mutatta be még nekem, nem voltunk valami jó játékosok, de fiatalak voltunk és nagyon új volt minden számunkra, ami ugye szórakoztat, ha van mit felfedezni, de aztán nagyon belassult a fejlődés, és untuk ugyan azt nézni, aztán jöttek a privát szerverek hol itt, hol ott, meg voltak szünetek is egész szépen elvoltunk, ameddig ottan is be nem köszöntött az unalom, hogy mindig ugyan ott vagy hetekig, meg ugyan azt csinálod, sehova nem haladsz, mert nagyon belassult + mi is változtunk, azóta nem játszott egyikünk sem, ráadásul nagyon megváltoztak a szerverek is, pénz-pénz-pénz megy, meg haldoklik az egész szerintem, de a közösség még mindig hiányzik, amilyen hangulatot adott, de ennek már vége....


ami tetszett:


- közösség

- haverokkal együtt nyomtuk mindig, és élveztük hogy egymásnak lehetett "vagánykodni"

- ameddig volt új dolog, addig élveztük


minecraft:


rengeteget hallottam róla, de nagyon nem igazán értem mi-hogy van, szintén fiatal voltam, de annyira nem rajongtam érte, számomra félelmetes volt eleinte, főleg az a nagy köd, mivel gyenge volt a gépem, ködözni kellet :D, elszórakoztam vele egy jó pár darabig, aztán már mire mindent ismertem: blockok, crafting stb., volt egy kis rendstone-ozásom, jó voltam benne, de nem volt semmi ötletem vagy ha volt, akkor már megcsinálták és úgy nem volt kedvem hozzá, haverok nem szerették, úgy hogy azért is unalmas volt, a szerverek meg hát.... borzasztóan rosszak voltak: szemét adminok(volt ahol normálisak voltak, de az ritka volt), gonoszkodó játékosok.... stb.


a survival szörnyű volt szerveren, egy idő után tele volt lyukakkal mindenütt, rengeteget kellet utazni mire találtál be nem járatott helyett + kevés jó szerver volt/van, mert vagy tele van vagy halott vagy megszűnik vagy ugye az adminok rosszak


ami tetszett:


- néha jó közösség

- eleinte sok volt a felfedezni való, de hamar felfedeztem benne a dolgokat


ami engemet nem igazán érint, de tetszik:


- mai napig vannak meglepően csodás építmények a mincraftban

2015. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jófej:D ***** válasza:

Metin2:

Tetszett:

a közösség + magyar

A hangulata nagyon megfogott, akár egyedül is játszottam.

Nem tetszett:

a közösség, mert volt sok hülye is.


Minecraft:

Tetszik:

Akármit lehet benne csinálni, működő számítógépktől kezdve a hatalmas várakig.

A túlélő móddal is ellehet lenni egy ideig, de sajnos meg lehet unni.

Ha a rendes túlélő módot meguntam ott van egy csomó mod.

Van online+ single player

Nem szeretem:

Talán a játékos közösség, mert eggyes szervereken csak 9 évesek vannak.

2015. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MMORPG játék, ennyi. Ami magába szippant. Nem feltétlen a grafika miatt, hanem hogy te legyél a legjobb, a legerősebb, neked legyenek meg a legjobb cuccok. Az összes MMO ilyen.
2015. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Metin2-t nem ismerem, viszont a Minecraftról tudok nyilatkozni.

A Minecraftot 2012ben kezdtem, voltak olyanok, amikor meguntam, majd néhány hónap múlva újrakezdtem, de lassan tényleg megunom. Miért? A játék úgy lett tervezve, hogy "szabad" legyél, vagyis sandbox jellegű. De pont emiatt hamar meg is lehet unni, mert a jó dolgokat már megépítették, utána meg franc akarja ugyanazt... na meg jönnek a "kopizol??" stílusú gyerekek. A singleplayer mód néhány hónap múlva rohadtul unalmas. A multi más. Oda már kitaláltak minden minigame-t, meg plugint, szóval a minecraft szerverek nagy része nem is minecraft. :( És ott van a rengeteg kisgyerek. Pl. van egy szervercsoport, aminek az admingárdája szinte csupa kisgyerek.. (nem, nem a MesterMC)... Csak azért, mert hosszú a nyelvük. Én azt vettem észre, hogy az értelmes, okos, ügyes, akár üzletelni is tudó játékosok mindig háttérben maradnak a sok 9, hacker, meg a rossz adminok miatt. Persze nem mindenhol így van, de az esetek 98%ában... Aztán az értelmesebbek továbblépnek. Amikor kezdtem a minecraftot nagyon jó volt, de most már ellaposodott... Persze néha-néha felnézek, de már új kedvenceim vannak... MTA, GTA, várom az új NFS-t, ETS2, NFM, cs 1.6, stb. Semmi sem tart örökké.

2015. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 loresztosz válasza:

Minecraft jo jatek ha belekezd az ember par napig aztan hamar megunod...

a Metint se unod meg hamar de ha tenyleg tudni akarod miert jatszodjak sokan ezt a 2 jatekot akkor toltsd le es nezd meg magad mert igy hiaba kerded masoktol amig nem probalod ki

2015. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Metinben mit szerettem? Legfőképp a kardok és a vértek csillogását, főleg +9-es szinten. Meg hogy magyar, sok barát, stb
2015. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!