Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom átállítani a...

Hogy tudom átállítani a gépem, hogy ne törölje automatikusan a dolgokat?

Figyelt kérdés
régen ha megnyomtam a delet gombot a gépen megkérdezte, hogy tényleg törlöm e - de most, hogy újra rakták ha megnyomom a deletet rögtön kitörli a dolgokat.. így eltűnt pár mappám.. hogy lehet ezt átállítani?

2015. aug. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A törlés megerősítése párbeszédpanel kikapcsolása


Ha nem szeretne mindannyiszor üzenetet kapni, amikor egy fájlt vagy mappát küld a Lomtárba, beállíthatja, hogy ne jelenjenek meg üzenetek.


Kattintson a jobb gombbal az asztalon a Lomtár ikonjára, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra.


A Lomtár helye területen kattintson a Lomtár módosítani kívánt helyére (valószínűleg a C meghajtóra).


Törölje a Törlési jóváhagyás megjelenítése jelölőnégyzetet, majd kattintson az OK gombra.


BEkapcsolása

Vagy jelöld be a Törlési jóváhagyás megjelenítése jelölőnégyzetet és OK-ézd :)



Kipróbáltam Windows 10-en működik.


(Forraás: [link]

2015. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Lomtárra (mármint a tényleges Lomtárra, ne a parancsikonjára) jobbklikk->Tulajdonságok. A beállítások eléggé beszédesek.
2015. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!