Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Razer Kraken vagy Razer Electra?

Bence2601 kérdése:

Razer Kraken vagy Razer Electra?

Figyelt kérdés
A 2 közül szeretnék választani, kb. egy árban vannak és mind a kettőre jókat mondanak. Szerintetek melyiket válasszam, melyik a jobb? És melyik üzletnél vásároljam? (kiszállítással együtt venném, ne legyen több 20 ezernél!)

2015. aug. 18. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Mindkettőre jókat mondanak? Kik? A tizenéves Youtube-osok?

Mindkettő agyonhype-olt hulladék.

2015. aug. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, igaz nekem nem volt 1 razer termékem sem viszont egy jó márka, jókat hallottam/láttam róla mindenfelé. Különben nem tizenéves youtube-osok hanem árukeresőn az értékeléseknél olvastam és lehet hogy ott is van tizenéves, viszont azok komolyabb emberek...
2015. aug. 19. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Elfogult vagyok a Razerrel, mert hatalmasat zuhant a termékeik minősége az utóbbi 3 évben (az 5 éves Deathadder egerem kifogástalan). Az összes igényes alkatrészt lecserélték noname kínaiakra, az egerekben és billentyűzetekben Omron és Cherry MX kapcsolók helyett Huano és Kailh szemetek vannak, a törésmentes lágy vezetékeket lecserélték kőkemény "koszos drótra", a műanyagok nyikorognak, recsegnek-ropognak.

A fejhallgatóknál még rosszabb a helyzet. Egy párat szétkaptunk a szervizben (szó szerint értendő, mert egy pár csepp pillanatragasztóval vannak összefogatva, úgyhogy szét kell törni őket a szereléshez), és elszörnyedtünk. A 7.1-es hangzásról egy mély és egy magas hangszóró gondoskodik (a legócskább fóliamembrános fajtából), plusz egy kis elektronikai egység, ami kikeveri a "térhatást". Az alkatrészek felén semmilyen jelzés nincs (ami alapján ki lehetne keresni a gyártót, típust, stb.), ez a noname-nek is a legalja, a kilós zacskóban árusított ellenállások és kondenzátorok világa. Mindezt 20-30 ezer forintért. Kösz, nem.


Ránéztem az árukeresőre, az egyetlen embert, aki nem áradozik az Electra-ról, 86-4 arányban lepontozták. Ez sok mindent elmond a pontozók életkoráról és szakértelméről. Én hangmérnökként diplomáztam, évekig zenéltem, javítok hangszórókat, erősítőket, fejhallgatókat, tudom, milyen egy jó füles. A Razer egyetlen terméke sem az.

2015. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a hosszú és komoly, hasznos választ. Nem volt razer termékem még és ki szeretném próbálni milyen. Sajnos nem válaszoltak a másik kérdésemnél hogy a mikrofonos füleseknél melyek a legjobb márkák amikből választani érdemes, csak 1 válaszoló volt aki 3 linket küldött: razer kraken, razer electra, meg amilyen neki van.
2015. aug. 19. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
3. válaszoló... elmehetsz a fenébe (már bocs) a nagy szakértelmeddel. Én meg TUDOM, hogy a Razer Kraken -nak milyen jó hangzása van... de ha gagyi 128 kbps -es zenét hallgatsz rajta, akkor nem is csodálom, hogy szar a minőség.
2015. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
#5: Annak ,aki még nem hallott jobbat, a Razer is jónak tűnhet. Én maradok a Beyerdynamicsnál, a Gradonál vagy a Sennheisernél.
2015. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem kell választani, HyperX Cloud-om van és nekem tetszik :D
2015. szept. 17. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Jól döntöttél.
2015. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!