Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen füles lenne jó nekem?

Bence2601 kérdése:

Milyen füles lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Trust GXT10 fülesem van amit PlayIT-en vettünk. Nemsokára itt van a névnapom és úgy gondoltam hogy a mostanit kb 3000-ért megpróbálom eladni és egy újat, nagyobbat kérek a szüleimtől (a 3 ezret odaadom nekik hogy annyival is kevesebb legyen az ár). Viszont nem tudom hogy mi alapján kell választani, mert van a frekvencia meg ezek de nem tudom hogy mit jelent és hogy mikor a jó (mikor kisebb v nagyobb). Meg azt sem tudom hogy megéri-e egy nagyobb és drágább füles... A maximum ár 20 ezer Forint lenne, Légyszi leírnátok hogy mikrofonos fülesekből mik a legjobb márkák amiből érdemes választani? Meg ha küldtök linket vagy írtok egy füles nevet megköszönöm! :)

2015. aug. 18. 15:23
 1/2 anonim válasza:

[link]

[link]

Nekem ez van: [link]

2015. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem a 2 razer közül lesz az egyik, mert tudom hogy a razer egy nagyon jó márka csak énnekem mindig az jutott eszembe róla hogy drága... viszont mindkettő van 20 ezer alatt is, és az értékelése szinte mindenkinek jó, azt írják hogy nagyon jó hangzást ad, meg egyéb pozitív tapasztalatokat! Köszi mégegyszer :D
2015. aug. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!