Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet baja a laptopnak?

Mi lehet baja a laptopnak?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom pörög de képet nem ad RAM van benne és ha rákötöm HDMi vel a TV re érzékeli mikor bekapcsolom a laptopot de továbbra sincs kép!

2015. aug. 17. 19:49
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Hosszú a lista, ha nem ad képet akkor láthatlanba elég nehéz segíteni, ha ér annyit akkor próbáld meg szervízbe.
2015. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem fogom elvinni szervízbe megvannak ismerőseim hozzá de azér jobb lenne ha valaki tudna valamit rá mondani elméletileg csak anyi volt a hobája hogy le volt kódolva...
2015. aug. 17. 19:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont az hogy mi volt lekódolva azt sem tudom
2015. aug. 17. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
loptátok v mi?
2015. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia! Az én laptopom is most romlott el és ez volt a hibája annak is. Bekapcsoltam felpörgöt de se kép se semmi tovább

A szerelő aztmondta h a videókártya ment ki benne..lehet nekedis vmi ilyesmi a gond

2015. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!