Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a tabletem...

Hogyan tudom a tabletem összekötni a géppel?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Lark FreeMe X4 7-es tabletet és szeretném összekötni a géppel. Sajnos nem adtak hozzá semmilyen CD-t vagy egyéb kiegészítőt a töltőn kívül. Android 4.4-es KitKat operációs rendszer és egy beépített 8GB-os Flash memória van benne. Szeretnék dokumetumokat húzni az asztaliPC-ről a tabletre, de problémák adódtak az összekötés során. Instalációt kér, de nem kaptam semmilyen CD-t hozzá, amivel ezt végre tudnám hajtani. Hogyan tudnám a beépített memórikártyát érzékeltetni a géppel? Van esetleg valami program a neten, amit le kellene hozzá tölteni, hogy működjön?


(Egyedül az elől lévő kis kamerát veszi be, de odá nem enged fájlokat húzni)


Minden ötletet, segítséget nagyon szépen köszönök!



2015. aug. 15. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá CD, vagy ilyesmi. Rádugod, és megy, mint egy pendrive. Vagy sérült az oprendszered, vagy túl régi (pl. XP frissítések nélkül), ami nem támogat esetleges MTP módot.
2015. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
Vagy ha végképp szar a PC -d, akkor memóriakártya közvetítésével is tudsz fájlokat rakni rá, csak egy kártyaolvasó kell és egy kártya.
2015. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Elég régi a PC-ém, az lehet a gond.
2015. aug. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!