Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mindig telepít valami programo...

Mindig telepít valami programot a számítógépem az engedélyem nélkül!? Többi lent

Figyelt kérdés
volt egy trójai faló a számítógépemen azt letöröltem egy vírusírtóval. Még rajta van a gépemen a vírus? A vírusirtó már nem talált semmi vírust de a programok települnek de mindig ugyan az de mindig letörlöm őket

2015. aug. 15. 11:31
 1/2 Kix válasza:
Milyen vírusírtót használsz? Van olyan vírusírtó ami nem talál meg minden vírust. Én a HitmanPro vírusírtót használtam mikor televolt vírussal a gépem. Elég jó vírusírtó és kapsz hozzá ingyen license-t. Azt sajnos most nemtudom megmondani hogy meddig. Szerintem töltsd le és próbáld meg vele kiírtani.
2015. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már jó lett de azért köszi ment a zöld
2015. aug. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!