Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ott van a gépemen a trójai...

Ott van a gépemen a trójai faló vírus? Tobbi lent

Figyelt kérdés
letöltöttem egy programot és vírusos volt (kijelezte a vírusirtó) letöröltem a programod és microsoft security esseinstal lal letöröltem a vírust ott lehet még a gépemen?

2015. aug. 14. 19:06
 1/3 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha már telepitésnél kiszúrta a virus kereső akkor valszeg nem, de ugye semmi sem biztos, érdemes egy teljes gép vizsgálatot lefuttatni, az is lehet csak falsh hibajelzés, mostanában steam stb dll ekre rá vannak állva a keresők pedig nincs velük nagy gubanc :)
2015. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi már lefutattam a vírusírtót teljes számítógépre nem talált egy darab vírust se és mégegyszer köszi a válaszod ZÖLD KÉZ
2015. aug. 14. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg ottmaradt a vírus több száz másikkal együtt. Ajánlom lefuttatni a Malwarebytes progit. És kérlek, hogy szerezz be normális vírusirtót, mert az MSE nagyon sok fals riasztást ad, és rengeteg vírust átenged.

2015. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!