Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri az Xbox 360?

Megéri az Xbox 360?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most tervezek venni egy Xbox 360 500GB+GTA 5 konozlt. Tehát mivel "+GTA5" ezért a GTA 5-tel szeretnék elsősorban játszani, ami a gépemen elég rosszul megy. Ezzel a játékkal kb 0,5-1 évet játszanék. Aztán vennék olyan játékokat amik nekem kimaradtak, mivel a gépemen nem sok játék megy jól, és a kontroller számomra -és, hogy az ágyról is játszhatok, mikor fáradt vagyok- kényelmesebb lenne, mint fáradtan egy kisebb képernyő előtt ülni. Kipróbálnám: Watch Dogs, AC sorozat, GTA 4, EFLC és 5, Forza, Halo, CoD-ok stb. Szóval sok játékot. A mai játékokra meg vennék majd egy Xbox One-t vagy PS4-et. Azt már eldöntöttem, hogy ezt veszem meg, ez 70 ezer. PS-t nem szeretnék. PS fanok: A PS is jó, csak nekem a Box jobban bejön. Szóval ezek a játékok miatt jobb lenne a Box? Hallottam olyanokat is, hogy kb 2010-ig jobban mentek a multiplatform játékok jobban mentek 360-on. Igaz ez? A PS exkluzívok is jók voltak. Előre is köszi a válaszokat. Köszi ha végigolvastad. Szép napot nektek!

2015. aug. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

simán megéri mindenféle konzol, a játék a lényeg, hogy tetsszen neked. x360-at vettem én is nemrég, használtan, rgh-val. slim, 4gb, külső 500gb rákötve. gyakorlatilag mindent visz :D


nagyon sok jó, hosszú játék van rá, teljesen jó döntés a vétel :D

2015. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Xbox 360 csak egyjátékos módra ajánlok, ugyanis a többjátékos rész a frissítések miatt elég gyakran kifagy :(

2015. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Xbox 360 csak egyjátékos módra ajánlok, ugyanis a többjátékos rész a frissítések miatt elég gyakran kifagy :(


Bocs azt elfelejtettem írni, hogy ez a GTA 5 -nél van/volt nálam

2015. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Nem tervezem a többjátékos módot, mivel nem sok ismerősömnek van ilyen konzolja. Ment a zöld :)
2015. aug. 12. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 360at vennék ha lenne rá pénzem
2015. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy kis idő mire meglett a pénz :( de pár nap múlva lehet meg rendelem :)
2015. aug. 12. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
én használtam venném, eleve játékokkal meg kiflashelve, feleannyiért mint újonnan :)
2015. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon szoktam használnt dolgokat venni. De azért köszi :) egyébként ehhez is adnak játékot (GTA 5,ez egy évig elég :D)
2015. aug. 13. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!