Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a tablet megéri 50. 000...

Ez a tablet megéri 50. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

[link]


Volt már Androidos tabletem is ( nem a legolcsóbb gagyi fajtából ), de annyira nem szerettem.

Erre a Windows-os tabletre fel lehet telepíteni a Windows-os programokat, köztük a Microsoft Office-t is, így USB-s billentyűzettel könnyen tudok dolgozni. Tudom, hogy Androidra is van szöveg szerkesztő, de én már régóta az MS Office-t használom. Ahhoz szoktam hozzá. Viszont az Androidra is letölthető, erősen butított változata nem jött be.

A másik hogy interneten böngészni is kényelmesebb ( legalábbis számomra ) Windows-on.

Szerintetek megéri ennyiért? Sajnos többet nem tudok rászánni.



2015. aug. 10. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Tabletbe nagyon kevés az 1GB RAM, bár én nagyon ellenzem a Windows-t (és így sosem használtam csak PC-n) de gyanítom ha az Androidnak kevés akkor a Windowsnak is kevés lenne, kicsit nagyobb a rendszerigénye mint a Linux alapúaknak...


Helyedben inkább egy hasonló árfekvésű de mégis izmosabb Androidot vennék, vagy ha csak munkára kell akkor inkább a LapTopok körében kellene gondolkozni...

Bár ha hibátlan környezetet szeretnél a munkához akkor csak Apple-t veszel, mert irodai téren verhetetlen

2015. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tajner10 válasza:

Ez a tablet a tipikus lehúzos nekem van windowsos tabletem én 60k-ért vettem és én meg vagyok vele elégedve az 1gb ramos tableteket 30 k környékén osztogatják

ami nekem van az:acer iconia w4 820 64gb belső

akkor inkább vedd ezt ez a bolt mebízható sokszor vásároltam ott a polusban is van boltjuk

[link]

csak ez a tablet van 2gb rammal 50k alatt (azért mert ebben egy picit gyengébb proci van mint a 60k-sakban ebbe a tabletben intel atom z3735,a 60k sakban intel atom z3740,az utóbbi azért drágább mert gyorsabban képes beolvasni a ram-ot(ha jól tudom de a lényeg nincs nagy különbség)

2015. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!