Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a gépfüggős...

Mit lehet csinálni a gépfüggőség ellen?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem gépfüggő. Egész nyáron ott volt mamánál és csak a gépet nyomta. Ez még annyira nem is lenne baj...de ha szólunk neki, hogy segíteni kéne, azt mondja hogy pár perc és jön, de vàrhatjuk mert nem érkezik meg. Egész nap azt lehet hallani az utcáról, hogy szidja a gépet , nem is kicsit. Ha nem tetszik neki valami akkor vagdalózik. Ha csak bemegyünk a szobába kicsit ledölni az ágyra már szól, hogy tak@rodjunk kifelé mert őt zavarjuk...Mama már többször mondta neki, hogy ne csinálja ezt mert, akkor mehet haza a szüleihez (ahova nem akar, mert nem igazán foglalkoznak vele és nem érzi jól magát) de akkor is csak folytatja. Èn a többi unokatesómmal már nem is merünk mamához menni miatta. Hogy lehetne erről leszoktatni? Segítsetek légyszi!

2015. aug. 9. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem szeret otthon lenni, akkor súlyos pszichológiai probléma lehet, amit inkább az egészség kategóriában kellett volna feltenni. A gépfüggőség valószínűleg csak egy tünet.
2015. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy fenyegetés csak akkor hatásos, ha be is váltjátok. Magyarán toloncoljátok haza a fenébe a gépével együtt. Vagy még hatásosabb, ha megkéritek az apját, keverjen le neki két egyformát, hátha attól észhez tér.
2015. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trevor. ***** válasza:

Erről nem pont engem kéne kérdezni, mert én egész nap a gépet nyomom szintén. Ellenben nekem a haverokkal való beszélgetés és hülyülés messze fontosabb a gépezésnél.

Viszont a kategóriát valóban nem túl jól választottad meg, ugyanis itt olyan válaszokra számíthatsz, hogy milyen gépe van, hogy szidja megy egyebek :D

Én azt javaslom, hogy várd meg azt a fél órát és egy az egyben ugyanezzel a szöveggel tedd föl a kérdést itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek

2015. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Quasar07 válasza:
Elegge antiszoc. Nem csak a gepfuggoseg itt a komoly baj, ugyerzem.
2015. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amerikai megoldás: [link]
2015. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó kéne vagy pszichológus. A hiba forrása a szülő. Pontosabban a nevelése vagyis annak hiánya. Nem vagyok szakember, de ez valóban csak tünet. Ebbe menekül, mert így nem kell tudomást venni a világról. Pontos tanácsért vagyis inkább megoldásért forduljatok szakemberhez.
2015. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, majd kinövi... :-)


...egyszer úgyis elfárad és elmegy a géptől!

2015. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kalapácsot, fogod a gépet és jól szétvered.
2015. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha online játék akkor ki kell pingeltetni.. ha ideges és hülye két nagy füles és haza kell küldeni..

"mert, akkor mehet haza a szüleihez (ahova nem akar, mert nem igazán foglalkoznak vele és nem érzi jól magát)"


a gép előtt nem is fognak vele tudni foglalkozni..

2015. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!