Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok jó játékot?

Pety001 kérdése:

Tudtok jó játékot?

Figyelt kérdés

Elég ratyi gépem van: Amd Athlon 64 x2 Dual core 5000+ 3.59 GHz,4.00GB,64bites,

Legyen jó történetszál,élvezhetölegyen.(példa: Risen,Gothic,Dead Space,Gta,Cod,)



2015. aug. 5. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ratyi gép ez csak már öreg. A maga idejében bika volt. :)

A videokártyád milyen?

Nekem nagyon bejön a Witcher sorozat (az első része kompromisszumokkal biztosan fut, ha van legalább egy 8600GT kártyád). Nekem nagyot ütött a Bioshock sorozat is (első részével nyugodtan kezdhető). Ha az újabbak közül megy a Dishonored, akkor az is kihagyhatatlan szerintem. Sötét hangulat, művészi látványvilás és remek hangulat jellemzi az Alice: Madness Return játékot. Fallout 3 kimaradt esetleg? Mass effect sorozat? Ezek elég jó játékok szerintem.

2015. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válasz..

A falout 3 és new wegas is megvolt ..a többit még nem próbáltam de kipróbálom :)

Ja és nem tudom hol írja milyen videokártyám van :D

2015. aug. 5. 22:10
 3/6 fersk ***** válasza:
Vezérlőpult-Rendszer-Hardver-Eszközkezelő-Videókártyák.
2015. aug. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nvidia GForce 9500 GT
2015. aug. 6. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lényegében olyan, mint egy tuningolt 8600GT, Nem egy erőmű, de a felsorolt játékokkal lehet majd játszani (ha nem is az újabb részekkel).
2015. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2015. aug. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!