Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megtudná nekem valaki mondani...

Megtudná nekem valaki mondani hogy pdf formátumú fájlból hogyan lehetne kr formátumú fájlt létrehozni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2015. aug. 5. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal nem létezik .kr kiterjesztés, nem tudom, hogy hol találtál ilyet.
2015. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig létezik...nem tudom hogy miben más mint a többi..de a magyarorszag.hu-n ezzel a kiterjesztéssel lehet csak fájlokat feltölteni..és fontos lenne hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni.:)
2015. aug. 5. 17:37
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező, te a nyomtatványkitöltős progira (ÁNYK) gondoltál. Azok hoznak létre .kr fájlokat.


Mihez kéne ez pontosan? Mert ahol szükséges, ott igenis lehet pdf fájlokat feltölteni.

2015. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy.

A NAV-nak van programja, abevjava , amivel a nyomtatványokat-bevallásokat kell kitölteni, és abból tudsz .kr kiterjesztést feltölteni.

2015. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szolgálati idő lekérdezésébe kezdtem bele..múltkor egy ilyen nyomtatványt ki is töltöttem ahol az ÁNYK-t használtam..most viszont kaptam egy pótlapot..amin a gyermekeket kell feltüntetni,majd aláírni..és nem találok ilyen programot ahol a gépen tudnám kitölteni ezt a nyomtatványt,majd így feltölteni és elküldeni. Mert most ezt a pótlapot kinyomtattam,tollal kitöltöttem,bescaneltem majd így próbáltam feltölteni az ügyfélkapun keresztül.de csak .kr formátumban lehet. Sajnos nem tudom hogy lehetne ilyet létrehozni..
2015. aug. 5. 17:47
 6/16 A kérdező kommentje:
qkker1..nem találtam a NAV-nál ilyen nyomtatványt amire nekem lenne szükségem.
2015. aug. 5. 17:49
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem kellene lennie valaminek az ügyfélkapun, ami kliens-oldali titkosítást végez, mielőtt feltölti a fájlt, különben semmi értelme az egésznek.
2015. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
DE az a baj hogy csak akkor tudom feltölteni ha kr kiterjesztésű..tehát előbb azt kéne megcsinálni
2015. aug. 5. 17:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek én is. A .kr az ügyfélkapun használatos titkosított állomány, tehát kellene lennie egy kliens-oldali eszköznek, ami az általad kitöltött nyomtatványt feltöltés előtt titkosítja. Nem használok ügyfélkaput, úgyhogy nem én fogom megtalálni.
2015. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jaj.értem.köszi.:)
2015. aug. 5. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!