Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CPU hűtő probléma mert nagy gond?

Molyolo kérdése:

CPU hűtő probléma mert nagy gond?

Figyelt kérdés

Mégsem fért be a CM 212 EVO.

Pedig láttam róla képet és itt is megkérdeztem az aktuális házra.

FM2-es procinál jelentkezett.

Ráment de kb. 1mm-re kipúposodik az oldallapon a plexi.

Ez hőleadás szempontjából gáz hogy hozzáérnek a csúcsok?



2015. aug. 4. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.
2015. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
És melyik ház volt az? Már csak a tanulság végett.
2015. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ha gáz akkor mondom az emberünknek hogy vigye el az oldallapot és vágasson rá egy kb. 2cm-es kört oda a plexire.Én már ki nem szedem onnan.
2015. aug. 4. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Cooler Master Elite Knight 350 RC-K350-KWN2-EN
2015. aug. 4. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Én árukeresőben szoktam nézelődni oda be is írtam a termékhez. Gondolom holnap kirakják.Ha már megfizettük a tanulópénzt.
2015. aug. 4. 17:43
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Az érdekes. Pont én szoktam mondogatni, meg arra a fényképre hivatkozni, ami valós egyébként. A PC-exen is többen írják a kommentekbe, hogy ezzel a hűtővel használják. Azért jobb mint a gyárilag megadott 148,5 mm -es határ. Ilyen házam van nekem is, de én utólag tudtam meg és ezért vettem másikat többek között.
2015. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gábor_79 ***** válasza:
A hűtők magasságában van némi szórás, mint megtudtam olyantól aki nagy számban árult használt CPU hűtőket.
2015. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!