Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes frissíteni a galaxy...

Érdemes frissíteni a galaxy note 4-t 4.4.4-ről 5. 0-ra?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :) (A telefonom 8 magos)
2015. aug. 2. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
eszi eléggé az aksit random időközönként, egyébként semmi extra. Különösebb pozitív dolgot nem tapasztaltam.
2015. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:) még egy kérdés a helyembe te frissitenéd?
2015. aug. 2. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
bizonyára lesznek olyan programok/szolgáltatások amik később megkövetelik a lollipoppot, uh igen. De csak tiszta telepítéssel, értsd előtte gyalulj le mindent és úgy rakd fel a frissítést.
2015. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most pénteken kaptam a telefonom és néha kiírja hogy lehet frissíteni és félek hogy belassulna,mert előtte egy s3-mam volt ami frissítés után nagyon belassult
2015. aug. 2. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy vele elégedve, akkor most ne frissítsd szerintem. Később is bármikor átállhatsz az új rendszerre.
2015. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Okés akkor még várok vele egy kicsit, mert így is piszok gyors a kitkattal és az akkumulátor idő is nagyon jó.
2015. aug. 2. 20:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Pár napja frissítettem a telefonom, mert már idegesített, hogy folyton kidobálja, hogy van elérhető frissítés. Aki note 4 tulajdonos és kitkat fut rajta az ne frissítse, sokkal gyorsabban merül az akksim. Mikor kitkat volt rajta és nem használtam olyan sokat a kijelző időm 7 óra fölött volt, ha pedig intenzívebben használtam akkor 5 és fél óra, 6 óra volt a kijelző idő. Most a lollipoppal nagyon visszafogottan használom és így is épp hogy eléri az 5 órát. A telefon egy kicsivel gyorsabb lett, de az semmi. Én azt tanácsolom, így hogy már megtapasztaltam, nem éri meg frissíteni. Remélem az 5.1.1-en ezt valahogy kijavítják, már ha persze kiadják rá.
2015. aug. 13. 00:54
 8/10 anonim ***** válasza:
én mondtam.. :D
2015. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkellett volna fogadnom :D szerintem nem lesz még egyszer androidos telefonom mert folyton elrontják a frissítésekkel :/
2015. aug. 13. 19:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Valakinek van már valami tapasztalata az 5.1.1-el kapcsolatban?
2015. okt. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!