Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programokat használsz...

Milyen programokat használsz a gépeden, hogy gyors legyen?

Figyelt kérdés
ccleaner?

2015. júl. 31. 12:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Windows 10 van a gépen.
2015. júl. 31. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán használok programokat. A CCleaner-t használom havonta 2x, ezen felül manuálisan tartom karban a rendszert, nem telepítek mindent össze-vissza, odafigyelek a sok hülyeségre amit bizonyos programok felraknak, nem rakok fel túlbár baromságot, kikapcsolom a felesleges háttérprogramokat.
2015. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél gyors gépet és nem kell semmilyen program
2015. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Windows 10 alapból gyors, hacsak nem egy régi rendszert frissítettél rá. Amióta viszont SSD-m van el is felejtettem ezeket a programokat, mert a vinyók fizikai korlátait egyik program sem fogja túlszárnyalni.
2015. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 E1D1E ***** válasza:

Én felraktam egy Windows XP SP3-at és letiltottam a frissítéseket, nincs vírusírtó, csak néha adok neki netet a Steam-nak. Villámgyors, régen sem volt más és ez nem használ igy olyan sok rammot sem (max 400Mb a 4Gb-ból)


Ez extrém eset, csak hülyülni akatam, de jobban alakult.

2015. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kszk2 ***** válasza:
Én CCleanert és Ashampoo winoptimizer 11-et használok (Chip magazinhoz ingyen kaptam kódot :D)
2015. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Évente újrarakom és kész.

G.

2015. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:
Avg TuneUp Utilities '14. Rengeteg egyéb mellékfunkciója van. Egész megszoktam.
2015. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
SSD-t, ami nem program, hanem hardver. És heti egyszer lefuttatom a Malwarebyte's Anti Malware-t.
2015. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!