Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tabletem valamiért furán...

A tabletem valamiért furán viselkedit. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma reggel kicsit játszottam rajta aztán össze vissza nyomkodja a gombokat,véletlenszerűen elindulnak az alkalmazások és folyamatosan félregépel.Már fel se tudom normálisan nyitni a képernyőt mert folyton másra kattint.Gondoltam a képernyő az.Megtisztítottam de még mindig ezt csinálja.A Reset segíthet?A válaszokat előre is köszi!

2015. júl. 31. 09:17
1 2
 1/11 E1D1E ***** válasza:

Kikapcsolni próbáltad már?

Sokan úgy használják a kelefonjaikat, és a tabletteket mintha azok profi számítógépek lennének, pedig nagyon sokat segíthet a rendszeres újraindítás.

Visszaálítja az operációs rendszet beakadt vagy hibássan futó alkalmazásait.


A gyári beálítások visszaálítása megoldás lehet de csak miután lementettél minden cuccot a memóriakártyára.

2015. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen sokszor újraindítottam.Akkor megpróbálom resetelni az egészet
2015. júl. 31. 09:48
 3/11 E1D1E ***** válasza:

Sok szerencsét!

A mentést ne felejtsd el!

2015. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most reseteltem.Megnézem megy-e
2015. júl. 31. 09:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Most pedig a feliratnál nem tölt be.Mi lehet a baja?Vagy első indításnál lassú?
2015. júl. 31. 09:52
 6/11 E1D1E ***** válasza:
kkal lassúbb mert újratelepíted a teljes rendszert és törlöd az össze előzményt.
2015. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Nagyon lassan elindult és megy jól!Akkor lehet valami program kavart be neki.Lehet a Cortana Beta változata androidra
2015. júl. 31. 09:56
 8/11 E1D1E ***** válasza:
Ha tudtad, hogy egy ilyen kétes program van fent rajta akkor lehet, hogy elég lett volna azt letörölni az összes cuccával együtt.
2015. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De eltávolítottam teljesen de aztán is fennált.Lehet valami vírust hozott.Bár én még annyira nem láttam vírust androidon
2015. júl. 31. 11:39
 10/11 E1D1E ***** válasza:

Én se.


Most jól működik?

Minden szuper?

2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!