Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az iPodra videót...

Hogyan tudok az iPodra videót rakni?

Figyelt kérdés

Már próbáltam úgy, hogy az Add file to libraryval beraktam a videót a movies mappába (iTunessel) majd rákattintottam a sync-re. A videót pedig nem másolta fel az iPodra :S Képet sem tudok felrakni.. ahhoz is elkelne a segítség =D

A válaszokat előre is köszi!


2010. márc. 7. 10:55
 1/4 anonim válasza:

Elméletileg az iTunes programmal lehet zenét tenni rá, ugyanott lehet képet is. Ha az iPod csatlakoztatva van, a program baloldalán az iPod ikon is megjelenik. Rákattintasz, akkor megjelennek az iPod tulajdonságai. Kicsit fentebb ott a Resumen - ezen vagy most. Mellette: Musica, Podcasts, Fotos, Contactos. Rámész a Fotos-ra, felül egy kis négyzetet bejelölsz, mellette pedig ott a mappa, ahonnan a képeket (az összeset) a program átrakja az iPod-ra is. Aztán a 2 kör közül az elsőt bejelölöd. Aztán lent a "Sincronizar" szóra, aztán már csak várni kell egy kicsit, és kész!


U.i.: A gombok felirata a program beállított nyelvétől függ. Az enyém spanyol.

2010. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja, a videót meg nem érdemes, mert vagy nem fog ráférni, vagy kb. 5000 szám helyét elveszi.
2010. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy méretű videókról van szó :D
2010. márc. 7. 11:59
 4/4 anonim válasza:
Ja, akkor hajrá!!! ;)
2010. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!