Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10-re milyen vírusirtót...

Win10-re milyen vírusirtót raktok ha raktok? Vagy marad a saját MSE irtója vagy semmit?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tört AVG-t használtam. De a Windows 10-re nem tudtam telepíteni mert kiírta h nem működik így most Avast van fönt nálam.
2015. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azert nem mert MSE fut hatterbe ami ugye virusirto csak nem valami tokely.

Avastal majd ossze fog veszni es jon a kek halal.

Gpedit.msc -be kell kilonni teljesen az MSE-t

2015. júl. 30. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Neeeem. Azért kérlek szépen mert az AVG arra hivatkozott hogy nem kompatibilis a Windows ezen verziójával.

De ha annyira okos vagy, akkor miért a sok buta gyökértől kérdezed Hogy mit rakna rá?

2015. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs,hogy írtam.Mivel sokan nem tudnak erről és némely védelmi program ez miatt sírt is.

És talán azért kérdeztem itt rá a sok "gy*kértől" te szavaddal élve,mert érdekelt valamiért,és,hogy miért? Na ahhoz semmi közöd ha már ennyire szép stílusod van.



Kérdés már tárgytalan.

2015. júl. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!