Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop/Notebook ügyben tanácsa...

Laptop/Notebook ügyben tanácsadást szeretnék, milyent vegyek? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi a különbség?

Milyen márkát ajánlatok?

Mivel legyen felszerelve?

Netet hogyan tudom használni?

SOS!!! :)



2015. júl. 28. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Laptopnak a régebbi típusú hordozható számítógépeket hívták. Notebooknak a mai, korszerű hordozható számítógépeket hívják.

A márkák között manapság már nincs olyan nagy különbség.

Acer,Asus,lenovo,Hp,dell,Toshiba,PacardBell... Majdnem,hogy mindegy azt veszed amelyik neked tetszik.

Mivel legyen felszerelve? Ezt neked kell tudni,hogy mire akarod használni,hogyha csak internetezni kell akkor a 80-120 ezres kategóriában nézelődjél.

Az internetet ha otthon vagy akkor routerről(wifi) fogod tudni használni. Ha esetleg elmész valahova és ott is nettezni akarsz akkor keresel egy nyilvános wifit vagy előfizetsz egy mobil internetre (hipernet és társai)

2015. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nekem itthon csak a sima számítógép van,szóval wifi nincs ? :)
2015. júl. 28. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A sima gépbe valószínűleg a modemből kábelesen csatlakozik a gépbe az internet. Így a modemhez hozzákel kötni egy routert.

[link]

És így az egész házban (udvaron) lesz wifi.

2015. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!