Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes most Windows 10-et...

Érdemes most Windows 10-et telepíteni, vagy várjuk meg a 29. -ét?

Figyelt kérdés
elvileg már elérhető a végleges verzió és elvileg akinek nem eredeti Win-je volt eddig (nekem most 8.1 van) az ingyen megkapja örökre a 10-et.

2015. júl. 24. 13:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
de 29-én akinek nem eredeti az hiába szeretné a 10-et ingyen mert meg kell venni
2015. júl. 24. 13:32
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy ráfrissítesz a jelenlegire, még lopott marad.
2015. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értelmes válasz volt :) abszolút nem marad lopott, mert aki most tölti annak eredeti lesz a Win 10 :)
2015. júl. 24. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy eredeti nem azt jelenti, hogy nem lopott.
2015. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
? xD akinek most van LOPOTT az ha most frissít eredeti lesz neki ingyen a 10. és ez lopás? :)
2015. júl. 24. 14:53
 6/11 A kérdező kommentje:
de nem is értem a "válaszaitok". hol volt ez a kérdés hogy lopott marad vagy sem?
2015. júl. 24. 14:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra akarnak rávilágítani, hogy tévhitben élsz. Tényleg frissíthet mindenki 1 évig ingyenesen a 10-esre. De az tényleg nem lesz tőle "eredeti", vagy mondjuk úgy inkább, hogy jogtiszta. Csak azoknak, akiknek előtte is jogtiszta Windows-uk volt.


Annyit ígért a Microsoft, hogy nem fogja gátolni a tört/lopott Windows-ok frissítését. Hiszen az a éclja, hogy minél többen átálljanak a 10-esre.


Visszakanyarodva a kérdésedhez. Szerintem még várj. Főleg azért, mert még csak teszt változat érhető el szerintem, nem az az ingyenes frissítés, amit emlegetsz. Ha jól emlékszem, az indul 29-én. Én megvárnám, még 5 nap +/- pár óra.

2015. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de hvg.hu-n pl fent volt hogy elérhető már a végleges, kiadásra szánt változat :D
2015. júl. 24. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Így van, gondolom rájött a Microsoft is, hogy a legacy supportnak nincs sok értelme, mindenkinek jobb, ha átállnak a felhasználók frissebb szoftverek használatára. Ezt az XP megölésével kezdték, most a Win 10 elérhetővé tételével folytatják.

Remélhetőleg rövid úton meghal az Internet Explorer 8 is.

2015. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de hvg.hu-n pl fent volt hogy elérhető már a végleges, kiadásra szánt változat :D"


Az úgy nevezett RC (release candidate) verzió érhető még csak el.


Itt tudsz erről olvasni:

[link]


Végleges csak akkor lesz, amikor már meg tudod venni DVD-n, weben, stb.

2015. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!