Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo z50 típusú laptopnál...

Lenovo z50 típusú laptopnál mindig világítani szokott a kis töltésjelző lámpa alul?

Figyelt kérdés

Nekem folyamatosan világít, még akkor is ha nincs bedugva töltőre, pedig szerintem nem kéne :D

Piros lesz akkor ha már 15% körül van az aksi, de azon kívül végig fehér.

Azért kérdezem, mert még garanciás és ha tudom akkor elviszem megjavíttatni. :)

Válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 21. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szerinted nem kellene? Amikor kibontottad volt a laptop mellett egy füzet, használati útmutató, na azt ha elolvasnád tudnád, hogy mi miért világít a gépeden, ilyenek vannak ám beleírva...
2015. júl. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A használati utasításban nincs egyértelműen leírva, hogy folyamatosan világít-e vagy nem.

Másik pedig azért írtam oda, hogy "szerintem nem kéne", mert még mikor újonnan megkaptam nem rémlett, hogy világított volna folyamatosan, de nem vagyok benne biztos. Ezért is írtam ki a kérdést és örülnék, ha valaki olyan válaszolna akinek hasonló típusú laptopja van :)

2015. júl. 22. 12:35
 3/3 A kérdező kommentje:

Be

(folyamatos

fehér)


Töltés 80%-nál magasabb az akkumulátor

töltési szintje.


Kisülés 20%-nál magasabb az akkumulátor

töltési szintje.


Ezt találtam csak. De nem emlékszem, hogy folyamatoson világított volna új korában.

2015. júl. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!