Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átállítani a...

Hogyan tudom átállítani a gépem, hogy engedélyezze a lemezről való indítást, újratelepítést?

Figyelt kérdés
Leresetelve volt,és mindent elfelejtett.Visszaállt alapállásba.
2010. márc. 5. 20:54
 1/3 anonim válasza:
100%

A biosban kell beállítani,belépsz (gép indításánál kiírja,hogy melyik gombot kell nyomni a belépéshez),ha bennt vagy akkor 'boot' szót keress ha nem találsz,akkor keress olyat,ahol sorrendbe tudod rakni a meghajtókat. Na,az lesz az:)


nAgyjából én ennyit értek hozzá,sajnos nem ismerem a bios verziókat,valami infós guru,majd csak tud még többet segíteni,ha elakadsz.

2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor bekapcsolod belépsz gyorsan BIOSba (általában DEL vagy F2) és keresel olyat, hogy "boot priority" Beállítod elsőnek a CD meghajtót. Több infot tudsz adni?
2010. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van, hogy F12-vel választhatsz, hogy aktuálisan honnan boot-oljon, de ez nem minden gépen működik.
2010. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!