Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Pc mennyi ideig birja?

Kati Tibor kérdése:

Egy Pc mennyi ideig birja?

Figyelt kérdés

Ugyértem hogy egy számitógép hánny évig huzza ha vadonatuj?

Irjátok le kérlek titeket hogy kb mennyi ideig birja egy számitógép ugy hogy egéssz nap használják.



2015. júl. 13. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Változó. A régi gépem 10 évig húzta, semmilye nem romlott el. Az új gépemnek egy év után tönkre ment a merevlemeze(amit cserélt a gyártó)
2015. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:
Az enyém 2008 óta megy, eddig tápegységet meg videokártyát kellett cseréni benne.
2015. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 papagenou ***** válasza:
a mechanikus alkatrészek megadják magukat néhány év alatt, persze típus és megbecsülés is számításba jön. a processzor ha rendesen van hűtve akkor tovább megy, minthogy nem raknád félre mert már nem elég a teljesítménye. az alaplap hajlamos meghibásodni még a kondenzátorok miatt. nekem a régi alaplapon - kb 9 éves - már nem műkszik néhány csatlakozó, de alapvetően még megy és használható. összességében korábban fogod lecserélni mert már nem tudsz rajta játszani, minthogy végképp leálljon, minden alkatrészével.
2015. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2008 óta használom a jelenlegi alaplapom, a CPU-m a hangkártyám, és az egyik memóriám. Ez idő alatt tönkrement 1 HDD-m, és 3 memóriám. A minden mást fejlesztés miatt már lecseréltem, de azóta is tökéletesen működnek.
2015. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!