Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy böngészőt...

Piriiiii kérdése:

Ajánlanátok egy böngészőt ezekben az esetekben?

Figyelt kérdés

Régen az Operát használtam, szerettem, mert kevés memóriát evett, ezért gyors volt és sosem fagyott le.

Egyedül a youtube-bal akadtak gondok a számára, ugyanis, mikor kinagyítottam egy videót, túlexponáltak lettek a képek, egyszóval borzalmasak, úgyhogy váltanom kellett, mert egy idő után eléggé zavarni kezdett.

Kipróbáltam a Chrome-ot, de az lassú volt számomra (windows 7-esen), és olykor lefagyott. Úgyhogy áttértem az általam mindig gyűlölt Firefoxra, és az egész jó is volt eleinte, de pár napja folyamatosan összeomlik, lassú az egész, és kiborít. Letöröltem ugyan, és újratelepítettem, de semmi változás.

Lassú a Safari is, kipróbáltam már a Maxthont is, de az sem olyan nyerő...

Olyan böngésző lenne jó, ami kevés memóriát zabál, ezáltal nem fagyogat le a gép miatta és gyors. Tehát, mint az Opera, csak a youtube-os hiba nélkül.

Vagy az Operára van megoldás? Mert olvastam valami olyat, hogy az Operának a youtube-bal voltak különböző gondjai, vagy ilyesmi.

Lehet, hogy sokat kívánok, de őrjítő, mikor nem tudok semmit megnézni Firefoxon, mert olyan lassú, mintha matuzsálemi korba lépett volna...

Meg még egy, nem túl lényeges szempont: jó lenne, ha abba a bizonyos böngészőbe exportálni tudnám a Foxos könyvjelzőimet.

De már ott tartok, hogy akármilyen ajánlást elfogadok.


2015. júl. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
K-Meleon,Seemokey,Comodo Icedrangon,Midori.
2015. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Az Opera továbbra is ugyanolyan gyors? Nem lehet, hogy a rendszered lassult be általában, esetleg kifejezetten az internetkapcsolatodra telepedett rá valami? Azért az általad felsoroltak is egész tűrhetően szoktak futni egy átlagos gépen.
2015. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyit.Hogyha a régi Operát használtad akkor a Vivaldit ajánlom még.

[link]

2015. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Most letöltöttem a Torchot, letöröltem minden mást, és jelenleg még jó minden. Ha valami baj támad vele, akkor megnézem azokat, amiket ajánlottatok.

Egyébként gondoltam arra én is, hogy mással van a baj, vagy esetleg vírusos a gép, de nem hinném. Leszedtem tegnap ugyanis az Operát is újra, és az szépen futott. Illetve, ha nincs böngésző megnyitva, minden simán megy. De mondom, ezzel a jelenlegi böngészővel rendben van most is minden.

2015. júl. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!