Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ezen a...

Truz kérdése:

Az normális, hogy ezen a gépen akad az AC black flag?

Figyelt kérdés

Intel Core i7 950 (8 mag, magonként 3,1 GHZ)

12 GB Kingstone ram

GeForce GTX 750 Ti

Windows 7 64-bit ultimate

Minden játékot egész jól elvisz, magas beállításokon 1600x900-as felbontásban játszok.


AC 4 közepesen kb. 25-35FPS, ha városban vagyok. Erre van valami megoldás? Fent vannak a legújabb driverek, driectx, visual c, etc.. Esetleg valami videokártya beállítás? Néztem benchmark videót ezzel a videokártyával, erről a játékról többet is. Mindegyik benchmarkban gyengébb volt a processzor, mint ez enyém, de nekik legmagasabb beállításokon megvolt 50 FPS(ráadásul felvétel közben..)



2015. júl. 10. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igazából ez marhára nem 8 magos hanem csak 4 ht-val.. mivel 1. generációs i5 így annyira nem erős a black flag talán 2 magot használ ki abból a 4ből ez okozhatja a dolgot bár így is elégnek kéne lennie a procinak.. egyébként eredeti a játék? ez is elég fontos szempont tud lenni
2015. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy eredeti. Fel tettem teszt céljából a Black Box warezes verziót is a múltkor. Ugyan olyan volt sajnos a teljesítmény.
2015. júl. 10. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
az ac-k nincsenek optimalizálva, ezt a fejlesztők is bevallották. Ha bárkinek teljesítmény beli gondja van, ne csodálkozzon.
2015. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítsd az NVIDIA vezérlőpultban a Vsyncet adaptívra, a triple bufferinget pedig kapcsold be.
2015. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!