Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem töltődik be az...

Miért nem töltődik be az instagram?

Figyelt kérdés

Amikor gépen meg akarom nyitni, böngészőben, akkor teljesen fehér ablak jön be. Semmi más.

Ha ki vagyok jelentkezve, bejön az alap oldal, de ha rámegyek a loginra, akkor is fehér ablak jön be. Ha usereket nézek akkor is. Kipróbáltam 3 böngészőn, mindegyiken ilyen. Újraindítottam, töröltem a böngészőn belül mindent, cookiket, frissítettem az oldalt, mindent, de fehér képernyő jön be. 1 napja ilyen kb.

Megpróbáltam google tárolt változattal, de úgyse jön be. Mi a baj?

[link]


[link]


2015. júl. 9. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Akkor megnyugodtam, hogy nem az én hálózatom tiltotta le v vmi :D. amugy fingom sincs
2015. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van, már 2 napja. Semmi nem töltődik be, csak a nagy fehérség :(
2015. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonlókkal próbálkoztam, még VPN-t is bevetettem, hátha valami jogi incidens vagy akármi korlátozná a magyar elérést. :D


Hírportálon találtam meg a választ, az egyik kérdésre itt gyakorikérdéseken már bemásoltam; másolom ide is.


A hiba okának ma utánajárt az egyik portál:


Jöhet a magyar nyelvű Instagram?

Az alkalmazás webes felülete pár napja nem töltődik be, a Magyar Instagram Közösség pedig utánajárt, mi állhat a háttérben.


Hamarosan teljesen magyar nyelven élvezhetjük az Instagramot!

•••

Mint ahogyan az elmúlt pár napban tapasztalhattátok, webböngészőben sajnos nem töltődik be az Instagram hivatalos weboldala. Ezért mi egy kicsit jobban utánanéztünk a dolgonak és sok érdekességet találtunk, melyekből biztosra vesszük, hogy a fejlesztők épp azon dolgoznak, hogy többek közt magyar nyelven is elérhető legyen az Instagram!

smile hangulatjel


Először is a mobilalkalmazás kezdett el hirtelen magyarul kommunikálni velünk. Pont aznap küldte az első magyar nyelvű üzenetet, értesítést, amikor a weboldal is elérhetetlenné vált. Ezért belenéztünk annak kódjába és megtaláltuk a hiba forrását, vagyis inkább forrásait. Ha magyar nyelvű operációs rendszert és böngészőt használtok, akkor az Instagram oldala megpróbál két új fájlt betölteni melyek a nevükből következtetve azért lesznek majd felelősek, hogy az angol nyelvű szövegeket magyarra cseréljék, de sajnos ez a két fájl egyelőre teljesen üres. Elfelejtették a fejlesztők feltölteni tartalommal. Ezért is kapunk fehér képernyőt a webböngészőnkben, mert nem találja a magyar fordítás fájljait.

Ezt a jelenséget ráadásul a Windows Phone tulajdonosok is tapasztalhatják. Náluk már konkrétabb hibaüzenettel szolgál az alkalmazás. Olyan speciális karakterkódolású fájlok hiányát jelzi, melyek kifejezetten a magyar ékezetes karaktereket tartalmazzák.


Ezt a megállapításunkat továbbá az is alátámasztja, hogy ha a számítógép vagy a WP okostelefon nyelvét magyarról angolra állítjuk, akkor megszűnnek ezek a problémák, a weboldal és a WP alkalmazás is gond nélkül betöltődik.

2015. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Működik. Átállítottam a böngészőben a nyelvet angolra, illetve hogy angol nyelvűként töltse be a honlapokat, és így működik.
2015. júl. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!