Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek játékra...

Milyen laptopot vegyek játékra 100 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Csak az a fontos hogy minél nagyobb legyen a grafikus teljesítménye, nem kell hatalmas kijelző, szép kinézet, csak az a fontos hogy minél jobban elvigye a játékokat, csak olyan programokat használok amit az 5 éves laptopom is elvisz.
2015. júl. 8. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Laptopot?Játékra?100.000Ft-ig? felejtsd el.
2015. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj haver tudom én is hogy játékra a 800 ezer forintos laptopok valók igazán, nem kell kioktatni, tudom mi a dörgés. Az elvárásom hogy a mai játékokat alacsony vagy medium szinten élvezhetően vigye. Például ez a laptop [link] 33 átlagos fps-el viszi a Dirt Rally 2015-öt mediumumon 1366x768 felbontáson. Ez az én igényeimnek már tökéletesen megfelel, de szeretnék minél többet kihozni a pénzemből.
2015. júl. 8. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, kérdező, nincs humorérzéked. 100 ezer forintért még irodai felhasználásra is csak egy gyengébb minőségű laptop jön ki.
2015. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erőltetek semmit sem ne szórakozzatok már. Ennyi pénzem, és ennyiért szeretnék egy olyan laptopot ami minél jobban elviszi a játékokat, értsétek már meg! Nincs mindenkinek 200-300 ezer forintja laptopra!
2015. júl. 8. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért még normális netezésre alkalmas gép sincs, nem hogy játékra.

Ha laptopon akarsz játszani, akkor mélyen a zsebedbe kell nyulnod.

2015. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Márpedig ennyiért nem fogsz kapni, ha fejre állsz, akkor sem. Ha gyűjtesz hozzá legalább még egyszer ennyit, akkor már kifoghatsz jókat, egyébként ne erőltesd.
2015. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!