Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Aki érthozzá...

BoriszXD kérdése:

Miért csinálja? Aki érthozzá légyszi ségítsen

Figyelt kérdés

Van egy Asrock 970 Extreme 4 alaplapom.

Menet közben benyultam a házba és véletlen hozzáértem a 970 chipset (north bridge) hűtőbordájához és megégedte az ujjam. Utána letöltöttem a speedfan 4.44-et és minden rendben volt... Egyszer csak elkezdett emelkedni az aux és128 fokot írt amit el is hittem mert megégette az ujjam. Ez a jelenség kihatással van a játékokra mert ha felpörög a proci akkor felmelegszik és leveszi a proci teljesítményét. Ez 5-10másodperces nagy FPS csökkenés (kb: 50-ről 10-re). Procim fx 8320 3,5 ghz

Táp: cooler master elite power 600W black

procihűtőm(hátha valaki kiváncsi rá) cooler master hyper 212 evo


2015. júl. 3. 10:54
 1/3 Brenya ***** válasza:
Én ezért nem veszek "Asrock" alaplapot(egyszer volt sokat kínlódtam vele azota csak "Gigabyte". Ha jótállásos akkor nézesd meg.
2015. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem a asrock markaval van a gond


hanem az alaplap tapelatasaval (cpu fazisok) es a chipset hutesevel (kicsi a hutoborda)


ellenben az a tapegyseg egy hulladek, valoszinuleg az is rasegit a lapka tulmelegedesere


de mintha regen mar irtad voln hogy csodas tapodtol semikepp se akarsz megvalni mert nagyon jo...


alaplaprol szolva, vagy csereled egy rendes hutesu (nagy bordak) jo tapelatasura (6/8 fazisos), legjobb tenleg gigabyte tol van 970 ud3 szeria


a masik hogy lecsereled a hutobordat egy rendesre szervizben


ellenben ha a roncs tapod megtartod akkor tok mindegy, de legalabb bemerethetned rendesen (terhelve is)

2015. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem si asrockom van és cooler master hűtés. Sztem nem az alaplap baja, inkább az NB bordája gagyi.
2015. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!