Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo miix 3 10", miix 2...

Lenovo miix 3 10", miix 2 10", vagy esetleg egy Asus transformer T100?

Figyelt kérdés

Körülbelül 100k-ért szeretnék tabletpc-t, windowsosat és 10 colosat. Nem játszani, hanem dolgozni, tanulni rajta.


Melyiket ajánlanátok és miért?


Az a baj, hogy miix 3-ról semmi értékelést nem láttam, remélem valakinek akad egy olyanja. Felbontásilag a Lenovo veri az asus-t és nem tudom, hogy egy akkora felbontást tényleg elbír-e a tablet. (akadás nélkül)


Lenovo felé hajlok inkább mivel laptopom is az és tökéletesen működik évek után is.

Persze ha az ASUS jobb, persze az lesz a választás, mondjuk hallottam olyasmit hogy ha nincs rácsatlakoztatva a billentyűzet, néhány modell 45 perc alatt lemerül annál.


Segítségeteket köszönöm! :)



2015. jún. 29. 17:14
 1/1 anonim válasza:
Gondolom már nem aktuális, de én még egy 15 ezert gyűjtenék hozzá és vennék egy Asus T200-ast
2015. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!