Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tudok úgy videót feltölte...

Hova tudok úgy videót feltölteni hogy ne tölthesse le az aki megnézi csak nézhesse?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, még ha meg is lehetne csinálni, képernyőfelvevő programokkal akkor is fel lehetne venni
2015. jún. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de lehet, például csomó helyen láttam flowplayeres videókat, amiket nem lehet letölteni, a letöltőprogramok nem látják


tudom, hogy vannak képernyőfelvevő programok, viszont ennek az eshetőségét most kizárnám

2015. jún. 28. 02:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, amit nem tudsz letölteni azt megnézni sem tudod.
2015. jún. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

megnézni meg tudom, menteni a hdd-re nem lehet, nincs mentés másként, vagy nem látja a downloader, mint pl. amivel a youtuberól lehet leszedni a cuccot.


na a flowplayer például ilyen lejátszó


és ilyesmi feltöltő videó megosztó portált keresek, biztos van

2015. jún. 28. 02:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem, hogy mit szeretnél, de nem megoldható, mert mindenképp letölti először a hdd re, és csak utána játssza le, az ilyen rendszert ki lehet játszani.
2015. jún. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Mutass egy ilyen videót, megnézem hogy mivel lehet lementeni
2015. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt csak Te nem tudod letölteni. Mutass egy olyan oldalt és másodpercek alatt megmondom a linkjét. A Maxthon-nal nem találkoztam még olyan anyaggal, amit ne bírtam volna lementeni.
2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen, az oldal forrásából ki lehet szedni a flowplayert is


de ti informatikusok vagytok, az én célcsoportom pedig hétköznapi emberek, akik nem tudnák a flowplayert kijátszani

2015. jún. 28. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok informatikus, csak egy mezei user.
2015. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak azt próbáltam a tudomásodra hozni, hogy nem kell ahhoz informatikus végzettség, hogy egy videót letölts. Nem kell kotorásznom a forrásban ... csupán néhány klikkelés és meg is van a video url-je.


Nem olyan választ kaptál, mint amit szerettél volna, de próbálod bemagyarázni, hogy ha te nem tudod, akkor más sem. Tudod, én ilyen esetben meg szoktam köszönni a figyelmeztetéseket és el kezdek törpölni valami más alternatíván, de Te nem csak a számtechhez vagy sík hülye, hanem úgy zusammen!

2015. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!