Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen FM2+ processzort?

Molyolo kérdése:

Milyen FM2+ processzort?

Figyelt kérdés

Haver gyerekének kellene egy gép.

Egyenlőre videókártya nélkül inteleshez smucig FM2+ szeretne 30körüli proci árban.


[link]


[link]


Ezt a kettőt néztem de gőzöm sics mindíg inteles voltam. Vélemény vagy ajánlás fiúk?

Asus alaplap ajánlás hozzá 25 körül?



2015. jún. 27. 15:01
 1/4 donfetibo ***** válasza:

Nem rossz ez a két proci sem de az AMD ATHLON X4 860K nem gondolkoztál? Nekem az van és fullra meg vagyok vele elégedve!!!☺☻ Ja és 20-23 körül van!!!

Alaplap ASUS A88XM-A Nekem ezzel van együtt és mondom neked, hogy EVGA e-GeForce GTX 460 SE Videokártya van benne 6 giga rammal és a Battlefield 4 Ultrán simán viszi meg az új játékokat vagy high vagy mediumban!!!

2015. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ebben nincs integrált amit mondasz ha jól látom.

A gyerek most 8 éves és még kezdő játékokkal játszik azért nem akarunk még videó kártyát.

De az alaplap jónak tűnik majd megnézem hány ventit lehet rádugni az alaplapra mert molexes megodást annyira nem favorizálom. Most mennem kell melóba.

2015. jún. 27. 15:28
 3/4 donfetibo ***** válasza:
Szeva, ha jól tudom, legalábbis a leírásban 2 db-t ír!!!☺☻
2015. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ASUS A88XM-Plus lesz mert ott van 1db a proci hűtőnek és még kettő házventinek.Az A változatban pedig 1+1
2015. jún. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!