Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valós lehet az elképzelés,...

Valós lehet az elképzelés, miszerint egy Wiimote-ra rá lehet szerelni egy Nuckhuck-ot és egy Wii classic pro kontrollert?

Figyelt kérdés
Ha ez nem megoldható, akkor mégis, hogyan lehetne játék alatt egyszerre mindkettőt működésbe hozni?

#Wii #konzol #Nintendo #kontroller #Wiimote #Nuckhuk #Wii classic pro kontroller
2015. jún. 26. 23:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocs, a címben elírtam.


Nuckhuk*

2015. jún. 26. 23:48
 2/5 A kérdező kommentje:

Na, ma nem tudok írni... :D


Nunchuk.

2015. jún. 26. 23:49
 3/5 A kérdező kommentje:

Tök maki vagyok a témához, úgyhogy bocs ha hülyeséget kérdeztem. Pusztán csak szerettem volna megtudni, mit tud ez a Wiimote.


A tervem igazából a New Super Mario Bros-hoz a Nunchuk helyére bedugni, egy Wii Classic pro kontrollert.


Csak ezzel egy a gáz... Ha bedugom a helyére, nem lesz Nunchuk.


Összelehetne hozni a kettőt egyszerre?

2015. jún. 27. 00:15
 4/5 Krisipoke ***** válasza:

Ha egy Claccic controllert dugsz be a Wiimote-ba, akkor gyakorlatilag a Wiimote-ot nem fogja használni a gép, csak a Classic Controllert. Gondolom az a probléma, hogy ketten szeretnétek játszani, mert akkor két Wiimote kell hozzá. Egy Wiimote nem tudja több játékos controllerének adatait elküldeni a gépnek.

Arról nem is beszélve, hogy tudtommal a játék nem támogatja a Classic controllert egyáltalán, csak a Wiimote + Nunchuk kombót, vagy a Wiimote-ot magában.

2015. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Erre voltam kíváncsi.


Ment a zöld!

2015. jún. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!