Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki vásárolt már pcx-ről,...

Aki vásárolt már pcx-ről, megtudná mondani mit jelent vásárlásnál a "csomagolás módja"?

Figyelt kérdés
Ha nem választom ki a "dobozban" opciót plusz pénzért, akkor miben küldik a termékeket, vagy hogy kell elképzelni a "csomagolás nélkül" dolgot?

2015. jún. 26. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

gondolom szatyorban, vagy valami olcsó eszközben, pl csak simán becsomagolják bubis papírba.


Ez egyébként szerintem szemétség, hiszen ők dobozzal együtt kapják meg x ft-ért ha meg mi kérjük a dobozt akkor x+300 ft-ot kell fizetni. És ne is vegyél tőlük. garanciáztatás egy rémálom náluk. Jobb az ipon.

2015. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát valóban elég szemét húzás..néztem az ipont, viszont minden amit venni akarok drágább pár ezer forinttal(és összeadva jócskán túllépném a keretet), valamint nem is minden kapható náluk ami nekem kell.
2015. jún. 26. 22:55
 3/7 lali51 ***** válasza:
Vedd meg a PCX-en egész nyugodtan van amit ők is külön csomagolás nélkül kapják(több van egy dobozban) mindent becsomagolnak hogy ne sérüljön ami dobozba van csomagolva gyárilag azt úgy küldik.
2015. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak üzenem, akit érdekel a kérdésre a konkrét válasz, hogy a csomagolás nélkül azt jelenti, hogy a gyári csomagolásában küldik, míg csomagolással rendelve ezen felül még becsomagolják... én pl. rendeltem csomagolással együtt 5 pc alkatrészt melyek mind saját, eredeti dobozban voltak, na és ezt a "csomagot egy másik csomagolással látták el, így lett egy csomag belőle... ha nem kérek akkor valószínűleg külön külön lettek volna... :-)
2015. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
értelem szerűen ha törékenyebb alkatrészt vesz valaki, ott megfontolandó a + csomagolás, de ez függ a gyári csomagolás minőségétől... pl. egy pc ház nikecelezett csomagolással egyébként is megfelel, míg mondjuk egy hdd oem csomagolással már veszélyes, hogy megütődhet út közben... bár én még nem rendeltem csomagolás nélkül, de erre figyelmeztetni kellene a vevőt, hogy pl. hdd-t dobozba kéne tenni... de lehet ez esetben máshogy járnak el, de én mindig csomagolással rendeltem, így nem láttam még ezen opció kivitelezését... de az ügyfélszolgálaton segítőkészen válaszolnak (8-ból 4 emailemre aznap válaszoltak (feltéve ha nem záráskor írtam nekik) míg másik 4 esetében legkésőbb 1 nap múlva... :-)
2015. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosítok (most rendeltem tőlük)... csomagolás nélkül egy szemeteszsák szerűségbe csomagolták be, de elég jól tehát nem tom mi lehet az a "csomagolással"... ja és hdd-t is rendeltem ami ezen kívül még egy kartonba is be volt csomagolva, hogy meg ne ütődjön...

Lehet, hogy a csomagolással még valami díszes csomagba rakják? :-)

2015. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon egyszerűen elmondom mit jelent:

-dobozban: berakják a termékeket egy NAGY kartondobozba (természetesen eredeti csomagolásban a termékek);

-csomagolás nélkül: fekete nylonnal körbetekerek a rendelt termék dobozát, szorosan, hogy legyen tartása.

2016. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!