Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Windows 10 Insider Pro...

Ha Windows 10 Insider Pro previewet használtam, és most visszaváltottam a Windows 8.1-re és ugyanazzal az e-mail címmel jelentkeztem be rajta, amin a Windows 10-et használtam, azért nem jön elő a Get Windows 10 app a jobb sarokban?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Még nem tudni ez hogy lesz.Várj még egy kicsit.Az M$ nem tudja mit akar.Addig olvass: [link]

[link]

2015. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"visszaváltottam a Windows 8.1-re"

Ezt úgy érted, hogy újratelepítetted a 8.1-et?

Ha igen, akkor lehet, hogy még nem települt az a "frissítés", ami felajánlja a 10-re váltást.

2015. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen újratelepítettem 8.1-re ami eredeti és aktiválva is van. Frissítések minden fent van, mégse jelenik meg. De akkor remélem idővel előjön, mivel már hozzászoktam a Win10-hez és jó volna ha tudnék rá frissíteni, pláne amennyit feedbackeltem ennek az MS-nek :D
2015. jún. 24. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Hát elvileg 1 évig majd ingyen tudsz upgradelni. Az 1 év után csak a 8.1-et tudod majd újratelepíteni.

Legalábbis én eddig követem az "eseményeket", szóval nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban is visszavontak-e valamit az elmúlt pár napban...

2015. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat mentek a zöld pacsik. Lehet tényleg csaz az a frissítés hiányzott mivel most telepít 61 frissítést a gépem. Tegnap még 'nem található új frissítés't jelzett a gépezet.
2015. jún. 24. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked van Windows 10 frissítéses inkonod?
2015. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs. Ez az ami fölb**z :D
2015. jún. 25. 11:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.Lehet az M$ visszamondta.Nem tudni.Majd julius 29-én kiderül.Elöbb nem.
2015. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma jött elő. Tényleg hiányozhatott valami frissítés gondolom. Azért köszi a válaszokat :)
2015. jún. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!