Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissíthetek Windows 8.1-re,...

Frissíthetek Windows 8.1-re, hogy ha Windows 8 kalózverziója van meg?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. a Válaszokat köszönöm.

2015. jún. 22. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalos úton nem. Egyébként meg azt teszel, amit akarsz, akár windows 98-at is felrakhatsz.
2015. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem kalózverzió van meg, csak érdeklődök, mivel érdekel.
2015. jún. 22. 10:35
 3/5 tamacraft ***** válasza:

Korábban ezt valaki már kifejtette, hogy a Windows jogszerűtlenül használt verziói nem igazi kalóz verziók. Ezt csak megerősíteni tudom.


Ugyanis az aktiválásig, licencelésig minden Windows "egyforma" az adott disztribúción belül.


Ha feltelepíted, onnan három út van:

1. jogszerű kulccsal aktiválni = eredeti lesz a Windows

2. "tört" aktiválóval aktiválni = eredetinek tűnik a Microsoft szerverei számára, és mindenki számára, aki használja az oprendszert

3. nem aktiválni


Az első két esetben a frissítések megérkeznek. A 3-esetben 30 (próba) napig megérkeznek, ez után nem. (és utána a Windows sem használható)

2015. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fel tudod rakni. Ha a tört verzió nem is tűnik eredetinek a mikrószaftnak akkor is. Mert pl. akkor amikor halódott a régi gépem leszedtem tört XP-t néhány perc alatt. Telepítettem, a telepítő kulcs nem kellett, mert volt egy generátor az xpben. Az xp már nem kap frissítést, de egy kicsi cég (aminek nemtom a nevét) gyárt hozzá frissítést, és egész biztonságos a rendszer mai napig is... Szóval lehet. És win10 ből is lesz "kalóz"verzió, és az is fog frissítést kapni, ha nem is a mikrószafttól, de valahonnan biztos.
2015. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tamacraft ***** válasza:

legendarymaster biztos olvastad a kérdést.

Azért azt megnézném, hogy a Windows 8-hoz egy "kis cég" kiadja a 8.1-et. Hacsak nem az a "kis" cég maga a "Micro"soft.

2015. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!