Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy másoljam Gps-re szoftvert?

Hogy másoljam Gps-re szoftvert?

Figyelt kérdés

egy régebbi de müködőképes Gps autós navigáció van, a Márkája Symorp. és hát próbálkoztam leirás alapján valami új szoftvert fel tenni. ami eredetileg rajta volt Az Igo 8. Találtam egy egész jót, 65 megába, bár az csak maga a program, Térkép nincs hozzá. ennek is van egy kis exe alkalmazása, azt irták mellékelve, hogy Irjam át azt az alkalmazást Mobilenavigator ra. ahogy az eredetin is rajta van. Nemtudom hogy, de sikerült összehoznom próbálgattam, hogy átmásolgattam ebből a leszedettből fájlokat mappákat, köztük ezt az exe fájlt is. és müködött, újra bekapcsoltam a gpst, és már a betöltő képernyője új volt. De ezt töröltem mert még mással is probálkoztam, s sehogy se sikerül ugyan ezt elérnem. nemtudom már hogy mit másoltam át amitől müködött. Azt irta még mellékelve ehhez az új szofverhez, hogy térképet nem tartalmaz, csak a programot. de ugyanakkor ez a kis Exe fájl ugyanúgy benne van. most akkor ez az Exe fájl lenne maga az alap program inditója ?

Tehát röviden annyi hogy töröltem mindent a navigációrol, felmásoltam újra az eredeti mappáit amibe a térképek meg hangok vannak, és mellé bemásoltam ebből a letöltöttből ilyen tömöritett data fájokat meg dllt, igy na meg asszem ezt az Mobilenavigator exeét is de nem vagyok benne biztos. tehát ebből a 2ből összeállt egy betölthető szoftver. Ezt hogy tudom mégegyszer elérni, mit hagyjak az eredetiből fent ami kell, s mit másoljak ? Leirnám a fájlokat mappák nevét az eredetiből meg az újból, csak az kicsit sok idő lenne itt.


2015. jún. 17. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
CTRL C -> CTRL V
2015. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ha ha! Tehát hogy érthetőbb legyen kénytelen leszek beirni a fájlokat mappákat.

Az eredeti ami volt rajta:

-Content

-Custom

-defaults

-license

-save

ezek a mappák.

Branding (tömötitett)

chrash

data (tömötitett)

gpstmc.dll

gpstmc.pil

Mobilenavigator.exe

sys.txt

tahoma

tahomabd.


Az új amit leszedtem:

Content

license

multires branding.zip data.zip (ez is mappa)

branding (tömöritett)

data (tömöritett)

gpstmc.dll

Mobilenavigator.exe (eredetileg ahogy lejött Igo8 volt a neve csak átneveztem)

sys.txt

tahoma

tahomabd


szóval ez utóbbi csak maga a program. kérdés az, hogy mit cseréljek, és másoljak, vagy hagyjak

2015. jún. 17. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!