Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Integrált videókártyát hogyan...

Integrált videókártyát hogyan lehet állitani hogy nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
vettem egy gépet ugy 2 heteamibe 782 mb integrált vga van benne amibe persze csak 64 mb van játékra állitva :S azt szeretném megtudni hogy hogyan kell ezen állitani hogy a játékhoz nagyobbra tudjam állitani vagy egyáltalán lehet állitani ezen állitani? fontos lenne nekem :/ aki tudja segitsen már nekem valahogy vagy ha tud adjon tanácsot elore is köszönöm

2015. jún. 17. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
fölösleges feljebb állítani ez nem p*cs hogy hatása is lesz. mivel ha jól sejtem max egy intel gma 965 lehet annak még a 32 mega memória is sok.
2015. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor ezt arra értsem hogy nem lehet fentebb állitani 64-ről?

am a gépem Intel core 2 duo e7400 2x2800mhz

2gb ram... de am pci -s vga megy bele azt mondta az elado hogy 2gb full hd is tehetek bele, csak most éppen nincsen annyi zsebpénzem hogy vegyek bele még alkatrészeket :S ezért akarnám hogy ez az integrált vga legalábbis nagyobb legyen

2015. jún. 17. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
az csak a vram,amire te gondolsz.a gpu(integrált videókártya)egyáltalán nem lesz tőle erősebb.
2015. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még1xer leírom neked hogy az integrált videó kártyán nem fog elfutni 2007 nél újabb játék ha pl egy gma 4500 van benne!!!!!!!!!! miért???mert nem játékra tervezték! ép hogy megtudja jeleníteni a képet. a processzorod is nagyon gyönge pont a memóriád is kevés ! az eladó meg úgy szívat téged ahogyan akar mert butaságot beszélt a te gépedbe egy hd 4830 vagy geforce 9600 gt nél nagyobb kártya nem való ..cseréld le az egés vasat ezzzel nem fogsz mai gameket játszani soha.
2015. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!